fin Seraflecaps

Prospěšný enzym v kapslích

Skladem
Kód: 300163
Značka: FINCLUB
1 100 Kč

Doplněk stravy Seraflecaps obsahuje Serrazimes®-I, což je proteolytický enzymový systém získaný z hub Aspergillus oryzae a Aspergillus melleus.

Jde o bezpečnou formu enzymu serapeptázy, který se využívá k péči o zdraví srdce, plic, pohybového aparátu a k posílení imunitního systému.

Serapeptáza

  • je užitečná pro proces hojení
  • má pozitivní vliv na klouby, svaly
  • podporuje regeneraci
  • bývá součástí výživy sportovců
  • přispívá k rozkladu metabolických produktů způsobených stresem či sportovními úrazy (jako např. výrony, pohmož- děniny, modřiny apod.), napomáhá jejich vylučování z organismu a podporuje tak hojení.

Parametry

Složení: 1 kapsle: Serrazimes®-I enzym proteáza 100000 U 166,70 mg, rýžové otruby, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza.
Obsah účinných látek: v 1 kapsli: 100000 U Serrazimes®-I enzym proteáza.
Obsah: 60 cps./26 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle denně
Návod k použití: Kdykoli během dne, mezi jídly nalačno, zapít. Nepřekračovat denní dávkování. Přípravek není určen dětem a k používání jako náhrada pestré stravy. Nedoporučuje se během těhotenství, kojení, osobám s potížemi se srážlivostí krve, s hemofilií, během dialýzy, při léčbě antibiotiky, před operací. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.