fin Cow Colostrum

100% kravské kolostrum - novinka z Finska

Skladem
Kód: 300165
Značka: FINCLUB
845 Kč
fin cow colostrum original
Novinka

Doplněk stravy Cow Colostrum obsahuje bio organické kravské kolostrum. Je bohatým zdrojem protilátek a zdraví prospěšných složek - aminokyselin, imunitních a růstových faktorů, enzymů, vitamínů a minerálů.

Díky tomu kolostrum:

  • velmi účinně přispívá k posilnění obranyschopnosti
  • podporuje metabolismus tuků i zachování zdravé střevní mikroflóry, pozitivně ovlivňuje proces hojení
  • je vhodné pro všechny věkové kategorie, doporučuje se rekonvalescentům pro rychlejší zotavení po nemoci
  • udržuje vitalitu organismu, pomáhá unaveným či oslabeným jedincům, pečuje o nervový systém
  • je oblíbené mezi sportovci pro zvýšení energie, zlepšení výkonu, rychlejší regeneraci nebo podporu stavby svalů

Finský přípravek Cow Colostrum obsahuje kolostrum, které je sbíráno od organicky chovaných krav, volně se pasoucích v čisté rakouské přírodě. Kolostrum je držitelem německých certifikátů BSE free a German Veterinary Services pro export, je zpracováno pod přísnou kontrolou, původ každé šarže je vysledovatelný. Sbírá se z prvních dvou dojení během 24 hodin po otelení, kdy je množství protilátek nejvyšší. Odebírá se jen takové množství, které teleti nechybí. Poté je odstředěno a šetrně sušeno mrazením na práškovou formu, což garantuje zachování hodnotných bioaktivních ingrediencí v aktivní formě. Tuk a kasein jsou odstraněny speciální patentovanou metodou. 

Parametry

Složení: 1 kapsle:organický prášek kravského kolostra (40% IgG), oxid titaničitý, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, oxid křemičitý, stearan hořečnatý.
Obsah účinných látek: 1 kapsle: 300,12 mg organického kravského kolostra (40% imunoglobulinů - 120 mg).
Obsah: 60 kapslí/26 g
Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně, ráno a v poledne, cca 30 minut před jídlem, zapít
Návod k použití: Není určen dětem do 3 let. Nevystavujte nadměrnému teplu ani přímému slunečnímu záření. Po otevření skladujte uzavřenou dózu v chladničce. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.