fin Sitostabs Strong

Steroly získané z borovice

Skladem
Kód: 300977
Značka: FINCLUB
470 Kč

Sitostabs Strong obsahuje beta-sitosteroly získané z borovice. U rostlinných sterolů bylo schváleno toto zdravotní tvrzení: „Bylo zjištěno, že rostlinné steroly a estery rostlinných stanolů snižují hladinu cholesterolu v krvi. Vysoká hladina cholesterolu je rizikovým faktorem pro vznik ischemické choroby srdeční.“ Příznivého účinku se dosáhne při přívodu nejméně 2 g rostlinných stanolů denně (tuto podmínku splňuje denní dávka produktu Sitostabs Strong).

Tyto látky jsou tak díky příznivému působení na hladinu cholesterolu součástí péče o srdečně-cévní systém, mají kladný vliv na zdraví cév, chrání je před usazováním krevních tuků.

Parametry

Složení: 1 tbl: beta-sitosterol, látky protispékavé: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, oxid křemičitý, vanilin (přírodní aroma). NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: ve 4 tbl: fytosteroly 2000 mg.
Obsah: 60 tbl/60 g (-5%).
Doporučené dávkování: 2 tbl 2x denně.
Návod k použití: v poledne a večer, po jídle, zapít tekutinou. Přípravek není určen pro děti do 3 let a k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Dbejte na různorodou, vyváženou stravu a zdravý životní styl.