fin Dynaforsis 100 ml

Výtažek z rozchodnice růžové

Skladem
Kód: 300113
Značka: FINCLUB
630 Kč

Dynaforce a Dynaforsis obsahují výtažek z rozchodnice růžové (Rhodiola rosea). Tabletová forma je vhodnější např. pro řidiče, oproti tomu tekutý extrakt umožňuje jednodušší dávkování.

Rozchodnice růžová  působí jako antioxidant, je považována za tzv. adaptogen, který pomáhá organismu lépe se adaptovat, přizpůsobit se každodenním nárokům, zvýšené fyzické či psychické zátěži. Má kladný vliv na kondici a fyzický výkon.

Doporučuje se např. při oslabení organismu, únavě, při poklesu pracovní výkonnosti, v době  rekonvalescence, osobám vystaveným psychickému náporu či stresu. Podobně jako další adaptogeny (např. ženšen), patří mezi byliny tradiční čínské medicíny, které vykazují pozitivní vliv na tělo i mysl.

Parametry

Složení: 100% extrakt z rozchodnice růžové, obsah alkoholu 60 %. NEOBSAHUJE laktózu, lepek, kvasnice a sladidla. Vhodný pro vegany.
Obsah účinných látek: v 75 kapkách odpovídá 345 mg sušeného kořene rozchodnice růžové - zdroj 13,5 mg rosavinů, 4,8 mg salidrosidů.
Obsah: 100 ml
Doporučené dávkování: 25 kapek 3x denně
Návod k použití: ráno, v poledne a odpoledne, s jídlem, rozmíchat v dostatečném množství tekutiny. Před použitím protřepat. Výrobek není určen dětem.